RT0603BRE074R42L
MFR.Part #
RT0603BRE074R42L
JLCPCB Part #
C6288349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS