RT0603BRE071K87L
MFR.Part #
RT0603BRE071K87L
JLCPCB Part #
C705824
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS