RT0603BRE071K78L
MFR.Part #
RT0603BRE071K78L
JLCPCB Part #
C861739
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS