RT0603BRE071K33L
MFR.Part #
RT0603BRE071K33L
JLCPCB Part #
C861728
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS