RT0603BRE07165RL
MFR.Part #
RT0603BRE07165RL
JLCPCB Part #
C861690
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS