RT0603BRE07150KL
MFR.Part #
RT0603BRE07150KL
JLCPCB Part #
C326755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS