RT0603BRE07121KL
MFR.Part #
RT0603BRE07121KL
JLCPCB Part #
C861647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS