RT0603BRE07100KL
MFR.Part #
RT0603BRE07100KL
JLCPCB Part #
C326758
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS