RT0603BRD135K62L
MFR.Part #
RT0603BRD135K62L
JLCPCB Part #
C6207684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS