RT0603BRD1349R9L
MFR.Part #
RT0603BRD1349R9L
JLCPCB Part #
C7064994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS