RT0603BRD13220KL
MFR.Part #
RT0603BRD13220KL
JLCPCB Part #
C6288332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS