RT0603BRD079R31L
MFR.Part #
RT0603BRD079R31L
JLCPCB Part #
C5738627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS