RT0603BRD0794R2L
MFR.Part #
RT0603BRD0794R2L
JLCPCB Part #
C861603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 94.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS