RT0603BRD0793K1L
MFR.Part #
RT0603BRD0793K1L
JLCPCB Part #
C705799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS