RT0603BRD07931RL
MFR.Part #
RT0603BRD07931RL
JLCPCB Part #
C861600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS