RT0603BRD0791KL
MFR.Part #
RT0603BRD0791KL
JLCPCB Part #
C326721
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS