RT0603BRD0790K9L
MFR.Part #
RT0603BRD0790K9L
JLCPCB Part #
C728600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS