RT0603BRD078K56L
MFR.Part #
RT0603BRD078K56L
JLCPCB Part #
C7064990
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS