RT0603BRD0788K7L
MFR.Part #
RT0603BRD0788K7L
JLCPCB Part #
C728599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS