RT0603BRD0776K8L
MFR.Part #
RT0603BRD0776K8L
JLCPCB Part #
C705795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS