RT0603BRD07759RL
MFR.Part #
RT0603BRD07759RL
JLCPCB Part #
C861552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS