RT0603BRD07750RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRD07750RL
JLCPCB Part #
C861551
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS