RT0603BRD076K81L
MFR.Part #
RT0603BRD076K81L
JLCPCB Part #
C861538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS