RT0603BRD0764R9L
MFR.Part #
RT0603BRD0764R9L
JLCPCB Part #
C861511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS