RT0603BRD07604RL
MFR.Part #
RT0603BRD07604RL
JLCPCB Part #
C861494
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS