RT0603BRD0756K2L
MFR.Part #
RT0603BRD0756K2L
JLCPCB Part #
C705784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS