RT0603BRD0754K9L
MFR.Part #
RT0603BRD0754K9L
JLCPCB Part #
C728593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS