RT0603BRD0753R6L
MFR.Part #
RT0603BRD0753R6L
JLCPCB Part #
C861468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS