RT0603BRD07505RL
MFR.Part #
RT0603BRD07505RL
JLCPCB Part #
C861450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 505Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS