RT0603BRD074R7L
MFR.Part #
RT0603BRD074R7L
JLCPCB Part #
C861448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS