RT0603BRD074K81L
MFR.Part #
RT0603BRD074K81L
JLCPCB Part #
C861445
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS