RT0603BRD074K22L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRD074K22L
JLCPCB Part #
C861437
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS