RT0603BRD07448KL
MFR.Part #
RT0603BRD07448KL
JLCPCB Part #
C861409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS