RT0603BRD07442RL
MFR.Part #
RT0603BRD07442RL
JLCPCB Part #
C861408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS