RT0603BRD073K97L
MFR.Part #
RT0603BRD073K97L
JLCPCB Part #
C861386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.97kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS