RT0603BRD0739RL
MFR.Part #
RT0603BRD0739RL
JLCPCB Part #
C861370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS