RT0603BRD07383KL
MFR.Part #
RT0603BRD07383KL
JLCPCB Part #
C861359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS