RT0603BRD072R2L
MFR.Part #
RT0603BRD072R2L
JLCPCB Part #
C861308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS