RT0603BRD072R26L
MFR.Part #
RT0603BRD072R26L
JLCPCB Part #
C6207640
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS