RT0603BRD072K43L
MFR.Part #
RT0603BRD072K43L
JLCPCB Part #
C861298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS