RT0603BRD0728K4L
MFR.Part #
RT0603BRD0728K4L
JLCPCB Part #
C861281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS