RT0603BRD07274RL
MFR.Part #
RT0603BRD07274RL
JLCPCB Part #
C705754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS