RT0603BRD0725K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRD0725K2L
JLCPCB Part #
C20165689
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS