RT0603BRD07213KL
MFR.Part #
RT0603BRD07213KL
JLCPCB Part #
C861225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 213kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS