RT0603BRD07210KL
MFR.Part #
RT0603BRD07210KL
JLCPCB Part #
C861223
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS