RT0603BRD071K24L
MFR.Part #
RT0603BRD071K24L
JLCPCB Part #
C861194
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS