RT0603BRD071K13L
MFR.Part #
RT0603BRD071K13L
JLCPCB Part #
C861190
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS