RT0603BRD07187RL
MFR.Part #
RT0603BRD07187RL
JLCPCB Part #
C861173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS