RT0603BRD07182KL
MFR.Part #
RT0603BRD07182KL
JLCPCB Part #
C861170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS