RT0603BRD07178RL
MFR.Part #
RT0603BRD07178RL
JLCPCB Part #
C861166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS